



Marvelis overhemd lange mouw met borstzakje in een zwart, grijs en wit paisley design. Overhemd in model comfort fit 100% strijkvrij.
Marvelis overhemd zwart paisley. Marvelis overhemd lange mouw met borstzakje in een zwart, grijs en wit paisley design. Overhemd in model comfort fit 100% strijkvrij.
Boord maat 46 (2XL) en Boord maat 48 (3XL)
Bij Het Broekenpaleis begrijpen we dat mannen met een maatje meer specifieke eisen hebben als het gaat om kleding. Daarom is het Marvelis overhemd verkrijgbaar in grote maten:
Geschikt voor mannen met een bredere halsmaat die op zoek zijn naar een comfortabele en stijlvolle pasvorm.
Voor mannen die extra ruimte nodig hebben rondom de borst en hals, zonder concessies te doen aan de elegante uitstraling.
Deze ruime maatvoering zorgt ervoor dat elke man de perfecte pasvorm kan vinden, zodat hij er altijd verzorgd en stijlvol uitziet.
Klik hier en volg ons ook op facebook
Het Broekenpaleis: Uw specialist in grote maten herenkleding, waar stijl en comfort samenkomen!